Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Similar topics
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Freddie Luke McDevilson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elisabeth G. Walker
Admin / Őrangyal
Elisabeth G. Walker


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jul. 06.

Freddie Luke McDevilson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Freddie Luke McDevilson   Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 1:27 am

Elfogadva.
----------------------------------------
A kis herceg érkezése. *.* Természetesen elfogadva.
Avatart foglalj és játssz velem minél hamarabb Very Happy
Vissza az elejére Go down
Freddie McDevilson
Admin / Herceg
Freddie McDevilson


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jul. 06.

Freddie Luke McDevilson Empty
TémanyitásTárgy: Freddie Luke McDevilson   Freddie Luke McDevilson Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 11:25 am

Freddie Luke McDevilson.
Freddie Luke McDevilson Ttt
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Becenevek: Hát, apa csak Fredddie-nek hív, a barátaim néha Frednek, de azt nem szeretem, mások meg nem mernek eltérni a nevemtől, megint mások még a normális nevemet sem tudják
Faj: Ördög
Nem: Férfi
Kor: pff.... kérdezz könnyebbet
Születési hely és idő: A Pokolban, az idő pedig.... semmi közöd hozzá

Play by.: Luke Pasqualino

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Munka / rang: Herceg
Képesség: Fájdalmat okozok puszta gondolattal, nem is kell közel lennem az illetőhöz, elég csak rágondolnom, a nevére, vagy bármi hozzá kapcsolódó dologra. Érintésemre pedig sebek keletkeznek az áldozat bőrén, nem halálosak, ha nem érintkezem vele hosszabb ideig, de egyébként, ha esetleg egy percnél tovább találkozik bőrünk, akár meg is ölhetlek. Ennek óriási hátránya, hogy nem irányíthatom, folyton kesztyűt kell viselnem, ha nem akarok mindenkit égésnymokkal tarkítani, vagy vérző sebet okozni.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Halála: Sehogy, hiszen ördögnek születtem, nem kellett meghalnom, hogy a Pokolba kerüljek.

Jellem: Nagyon bonyolult személy vagyok, olyankor tudok legjobban elkomorodni, mikor látszólag a legjobb kedvemben vagyok. És itt a lényeg; látszólag. Nem igazán mutatom ki a valódi érzelmeimet, mert úgy gondolom; senkinek semmi köze hozzá. Barátkozó típus vagyok, vagyis azzá fejlesztettem magam az idő múlásával. Szeretem és megbecsülöm a barátaimat, bármit megteszek értük. Talán azért is védem őket ennyire, mert velem nem egy könnyű igazi barátságot kötni, vannak olyanok, akik azt hiszik, bent vannak a körben, pedig csak elviselem őket. Még a hozzám legközelebb álló személyek sem tudnak rólam mindent. Szeretem a kényelmet, és a nyugalmat.
Állandóan forog az agyam, gondolkodom a könyveken, amiket olvastam, amiket olvasni fogok, mert imádom a könyveket, állandóan azokat bújom, tömve van velük a szobám, az ágyam alatt is vannak, azokon kell átmászni, egyszerűen nem tudsz olyan helyre nézni, ahol nem találsz egyet-egyet elvetve. Nem igazán az én stílusom a barátnő hajkurászás, úgy vagyok vele, hogy jön, amikor a Sors úgy akarja. Nem szoktam felidegesíteni magam csip-csup ki semmiségeken, ha szorul a hurok, hát továbbállok, nem szeretnék összeverekedni senkivel, tudom, mi lenne a vége.
Az apámat szeretem, megvagyok vele, csak a testőrök miatt pikkelek rá egy kicsit, de ők is túlélhetőek. Ám az anyámmal nem éppen napsugaras a viszonyom, mivel nem csípi, hogy feljebb állok a rangsorban és nagyobb hatalmam van. Állandóan bemárt valamiért az apámnak, és még a hazugságtól sem riad vissza ilyen téren.

Kinézet: Hajam barna és szanaszét áll általában. Szemem mogyoróbarna, mély, és általában nem mutat semmit, az érzéseimet csak tőlem tudhatod meg, szóban, mivel ha mosolygok, akkor általában nincsen jó kedvem, csak elrejtem az igazi érzéseimet. Szemeim alatt mindig sötét karikák éktelenkedtek, mióta az eszemet tudom, ez nálam nem alvás kérdése. olyan és kész. Bőröm kicsit barnább, mint az átlag embereké, minden szoli meg napsütés nélkül. Két valaki van, akinek arcom azt mutatja, amit valójában érzek, és az az apám és az anyám. Amúgy teljesen kifejezéstelen arcom, ha valamilyen érzelem mégis feltűnik, hát...maradjunk annyiban, hogy rosszul teszed, ha bedőlsz neki. Első ránézésre teljesen átlagos fiú vagyok, de állítólag, ha jobban megnézi valaki az arcomat, talál benne valami gyilkos elszántságot, és vasakaratot, fegyelmet. Én nem tudom, de igen, ezeket érzem.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Igen vs. Nem:

>> azt, hogy fájdalmat tudok okozni egy gondolattal
>> az apámat
>> a nőket

<< képességem azon részét, ami miatt állandóan kesztyűt kell viselnem
<< az anyámat, mert folyton áskálódik ellenem apámnál a hatalom miatt
<< ha szórakoznak velem


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyéb tudnivaló:
Vissza az elejére Go down
 
Freddie Luke McDevilson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilith McDevilson
» Lilith McDevilson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Ördögök-
Ugrás: