Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Similar topics
Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Lilith McDevilson Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Lilith McDevilson Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Lilith McDevilson Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Lilith McDevilson Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Lilith McDevilson Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Lilith McDevilson Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Lilith McDevilson Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Lilith McDevilson Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Lilith McDevilson Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Lilith McDevilson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Freddie McDevilson
Admin / Herceg
Freddie McDevilson


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jul. 06.

Lilith McDevilson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith McDevilson   Lilith McDevilson Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 10:38 pm

Köszönöm a havítást, anyu, most már: ELFOGADVA jó játékot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Freddie McDevilson
Admin / Herceg
Freddie McDevilson


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jul. 06.

Lilith McDevilson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith McDevilson   Lilith McDevilson Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 10:11 pm

Drága Anyám!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Köszöntelek a fórumon, örülök, hogy a Bárónőnk is meglett, apa biztos nagyon fog örülni neked. Ám találtam pár nagyobb hibát az ETdben. Mindenkinek CSAK 1 képessége lehet, neked azonban 2 van, az egyik pedig az enyém, így javítsd át kérlek. Ha készen van, szólj nekem. Addig sajnos:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NEM TUDLAK ELFOGADNI
Vissza az elejére Go down
Lilith McDevilson
.Bárónő.
Lilith McDevilson


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Jul. 10.

Lilith McDevilson Empty
TémanyitásTárgy: Lilith McDevilson   Lilith McDevilson Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 2:24 pm

Lilith Adah McDevilson
Lilith McDevilson Rachel_weisz__3__www.kepfeltoltes.hu_
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Becenevek:A Lili névre hallgatok, de csakis a férjemtől tűröm el. Azt is csak akkor, ha éppen nem haragszom rá.
Faj: Ördög
Nem:
Kor: Kérdezz kettőt, és könnyebbet.
Születési hely és idő: Na jó, akkor hármat. De most tényleg könnyebbet!

Play by.: Rachel Weisz

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Munka / rang: A Pokol Bárónője vagyok, emellett főállású anya, bár a fiam már nem igazán szorul nevelésre.
Képesség: Lássuk csak, megpróbálom elmondani. Szerinted mégis hogy a fenébe tudom megtalálni a férjem szeretőit? Ez egyszerű, a képességem segítségével. Csak meg kell éreznem a személy félelmeit, és már csak követnek kell azokat, aztán már csak az a dolgom, hogy oda utazzak ahol a nőszemély megtalálható. Ez a képesség sajnos csak arra jó, hogy megtaláljam az illetőt, viszont ezzel megölni, nem tudom.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Halála: Úgy nézek Én ki, mint egy halott nő? Na ne viccelj, nem haltam meg, és nem is szándékozom! Lehet, hogy kidobtak az Édenkertből, mert túl gonosz, és önfejű voltam oda, de legalább hallhatatlan maradtam, nem úgy, mint az a bugyuta Ádám, és Éva.

Jellem: Úgy mondanám, olyan igazi nő típus vagyok, aki nem hagyja, hogy féken tartsák, hogy parancsoljanak neki. Szépen is néznénk ki, ha a Bárónőnek más parancsolgatna! Nem viselem el a hatalmamra törő lényeket, akik meg akarják mondani nekem, mit tegyek. Mindig tudom mit kell mondanom, könnyű szerrel kivágom magam a legszorosabb helyzetekből is. A féltékeny típusba is be lehet sorolni, utálom megtudni, hogy Lucifer mással hempergett, amikor Én épp a Földön bóklásztam, vagy éppen csak nem figyeltem oda eléggé. Nem mondom, soha nem szoktam várakozni azzal, hogy rögtön megkínozzam, és a lehető legfájdalmasabb módon a halálba kergessem a nőt, aki az Én férjemmel enyeleg. Persze tudom, hogy Lú mindig is az enyém lesz, és bármi legyen visszatér hozzám, mégis rettentően élvezem, ahogy látom az élet utolsó szikráit is kihunyni azokban a szemekben, amik előtte a férjemébe néztek. Képes vagyok a fiamat is bemártani, mert nagyobb hatalmat kapott, mint Én magam. A viszonyom a férjemmel bonyolult, amolyan se veled, se nélküled. Bár jókat tudunk veszekedni, ha haragszunk egymásra, ha meg éppen nem veszekszünk, mondhatni hasznosan eltöltjük az időnket, kettesben. A férfiakat azonban Én sem átallom megszerezni, ha már Lúnak szabad, Én sem maradhatok ki a jóból.

Kinézet: A hajam sötétbarna, és hullámosan omlik a vállamra. Azért szeretem, mert természetes hullámokkal vagyok ellátva, így nem kell a göndörítéssel vesződnöm. A hosszát pedig azért imádom, mert reggelente nem kell a kifésülésével kínlódnom. A szemem valamikor a születésemkor, jobban mondva a teremtésemkor zöld volt. Mára, a Pokolban mélybarna szemek tulajdonosa vagyok. Az arckifejezésem mindig tökéletesen tükrözi azt, hogy mit érzek, nem szoktam elrejteni az érzéseimet. Ha dühös vagyok, ha féltékeny, ha boldog, ha elégedett: látni rajtam. Az arcomon nem látni egyetlen ráncot sem, sőt még bőrhiba sem akad rajta. A bőröm hófehér, de nincs túl nagy ellentétben a hajammal, annak ellenére, hogy az meg igen sötét. A magasságommal teljesen meg vagyok elégedve. Százhatvannyolc centi vagyok, és imádok magas sarkúban lenni, akár a Földön vagyok, akár házon belül tevékenykedem. A ruhák tekintetében mindig a drága, márkás, viszont divatos, és nem a förtelmesen csúnya, viselhetetlen darabokat választom. Nem mondom, akad néhány kényelmesebb darab is a szekrényemben, de szeretek jól kinézni. A súlyommal sincs semmi problémám, tökéletes alakom van. Annak ellenére, hogy nincs pici pocim, ott domborodom, ahol kell, ami jól jön, ha férfiakról van szó. Annyit még hozzá tennék: Minden gond nélkül leveszem a férfiakat a lábukról.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Igen vs. Nem:
>> A férjemet.
>> A férfiakat.
>> Látni a kínt a két szép szemecskédben.

<< A fiamat.
<< Ha megpróbálnak irányítani.
<< Istent, az Édenkerttel, és a drágalátos Ádámjával együtt.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyéb tudnivaló: A Mennyben Én voltam az utolsó angyal a tíz szentségtelen közül. A képességem hátránya, hogy nem tudok vele ölni, pedig imádom látni, ahogy a kín csillog az áldozatok szemében. Viszont elég jó erőben vagyok ahhoz, hogy könnyű szerrel megöljelek, képesség nélkül.


A hozzászólást Lilith McDevilson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10, 2011 10:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lilith McDevilson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilith McDevilson   Lilith McDevilson Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lilith McDevilson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilith McDevilson
» Freddie Luke McDevilson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Ördögök-
Ugrás: