Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Pretty Little Liars
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

    » Silver Moon
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

    » ----- Hírek
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

    » Hiányzás napló.
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

    » Save the world; London Life
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

    » Loca Barcelona
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

    » From France
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

    » ~ Játszótársamat keresem
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

    » ~ User Csevegő
    Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


     

     Dinnie Fernaldo Műterme

    Go down 
    2 posters
    SzerzőÜzenet
    Liliann Leila Bright
    . tag .
    Liliann Leila Bright


    Hozzászólások száma : 22
    Join date : 2011. Jul. 10.

    Dinnie Fernaldo Műterme Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Dinnie Fernaldo Műterme   Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 10:37 am


    Dinnie Fernaldo Műterme 10-Dulce-Maria-inevitable


    Elindultunk a műterem felé,majd meg is érkeztünk..Már sötét volt.Körbe néztem,s egy ördögi mosoly húzódott az arcomra.Eldöntöttem,hogy először szórakozom,s csak utána végzem el a munkát.Vagyis,már csak a munká többi felét.Dinnie beengedett,én pedig körbe néztem...Milyen szép.Ká érte,hogy nem soká kicsit át lesznek rendezve a színek,s minden egy kicsit piros lesz..Csak ne avatkozzon közbe senki sem.Levettem a magas sarkúm,majd csak néztem Dinnie szépen kidolgozott felső testét.
    -Milyen szép itt minden..Igazán egyedi...
    Mondtam neki,majd egy féloldalas mosollyal támasztottam az állításom..
    -Hát nincs hova mennem....Nincs lakásom...És nem gondoltál még arra,hogy hinned kellene a nevelőapádnak?
    Kérdeztem,hisz ismertem én az ilyen embereket...Nem hisznek a túlvilágban..Csak akkor hiszik el,ha ő maguk is oda kerültek...Hisz én már csak tudom...
    -Hány éves is vagy?
    Még nem akarom bántani.Meg akarom várni,amíg el nem mond nekem valami érdekes infókat.Mivel a lelke tiszta,így semmi féle bűnt nem követett el,s nem is esett csábításba...
    -Megnézem szivesen,mit is festel...De ha modell kell hozzá,csak szólj...
    Ajánlottam fel neki,hogy engem is nyugottan lefesthet..Úgy is kell valami ajándékot vinni az én kis Hercegemnek...
    Vissza az elejére Go down
    Dinnie Fernaldo
    .Ember.
    Dinnie Fernaldo


    Hozzászólások száma : 16
    Join date : 2011. Jul. 17.
    Tartózkodási hely : Londod

    Dinnie Fernaldo Műterme Empty
    TémanyitásTárgy: Dinnie Fernaldo Műterme   Dinnie Fernaldo Műterme Icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 9:29 am

    Dinnie Fernaldo Műterme Minta_25
    Vissza az elejére Go down
    http://angelsvsdevils.creare-forum.com
     
    Dinnie Fernaldo Műterme
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Dinnie Fernaldo

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Angels vs. Devils :: Helyszínek :: London-
    Ugrás: