Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Pretty Little Liars
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

    » Silver Moon
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

    » ----- Hírek
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

    » Hiányzás napló.
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

    » Save the world; London Life
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

    » Loca Barcelona
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

    » From France
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

    » ~ Játszótársamat keresem
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

    » ~ User Csevegő
    Dinnie Fernaldo Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


     

     Dinnie Fernaldo

    Go down 
    2 posters
    SzerzőÜzenet
    Lucifer McDevilson
    Admin / Fejedelem
    Lucifer McDevilson


    Hozzászólások száma : 107
    Join date : 2011. Jul. 07.

    Dinnie Fernaldo Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Dinnie Fernaldo   Dinnie Fernaldo Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 10:56 am

    Üdvözöllek, Dinnie! Twisted Evil
    ~ ~ ~
    Örülök, hogy egy ilyen jóképű emberke csatlakozott az oldalhoz. Ilyenkor bánom, hogy nincs női karakterem… Érdekes előtörténet, és érdekes a karakter is, igazán tetszik. Hibát nem találtam benne, ezért nincs is más dolgom, mint az mondani, hogy:
    ~ ~ ~
    ELFOGADVA
    ~ ~ ~
    Vissza az elejére Go down
    Dinnie Fernaldo
    .Ember.
    Dinnie Fernaldo


    Hozzászólások száma : 16
    Join date : 2011. Jul. 17.
    Tartózkodási hely : Londod

    Dinnie Fernaldo Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Dinnie Fernaldo   Dinnie Fernaldo Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 9:26 am

    készen van! Smile
    Vissza az elejére Go down
    http://angelsvsdevils.creare-forum.com
    Dinnie Fernaldo
    .Ember.
    Dinnie Fernaldo


    Hozzászólások száma : 16
    Join date : 2011. Jul. 17.
    Tartózkodási hely : Londod

    Dinnie Fernaldo Empty
    TémanyitásTárgy: Dinnie Fernaldo   Dinnie Fernaldo Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 8:37 am

    Dinnie Fernaldo
    Dinnie Fernaldo Dinnie
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Becenevek: csak ez, Dinnie
    Faj: ember
    Nem: Férfi
    Kor: 22, de kétszáznak érzem magam...
    Születési hely és idő: London széle, 1989. Január 1.

    Play by.: Chace Crawford

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Munka / rang: festő vagyok
    Képesség: nincs

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Halála: majdnem volt egy kés által

    Jellem: Az életem megtanított arra, hogy soha nem lehetek spontán, vagy nyugodt. A szüleim korai elvesztése szörnyen érintett, és az árvaház sem esett a legjobban. Az égésnyomok miatt a karomon gyakran piszkáltak mindig is, míg meg nem szöktem, hiszen így lekapcsolhattam őket. Megtanultam önerőből létezni, míg magukhoz nem vett egy kedves család. Ám mindig is magányos voltam, mellettük is, nem éreztem, hogy ők az igazi szüleim, hogy sok közöm lenne hozzájuk. Rettenetesen kínlódtam egész életemben, hiszen végig kellett néznem az igai szüleim hamuvá égését. Aztán az is rontott a lelki állapotom, hogy valaki majdnem megölt. Egy sötét sikátorban sétáltam, mikor fura hangokat hallottam, mikor megfordultam szembe találtam magam egy gyönyörű férfival, ám szemében csak gonoszság ült, de úgy láttam, jól is szórakozott. aztán csak a fájdalmat éreztem a csuklómba, és egy ütést a fejemen. Mikor felkeltem egy ágyban találtam magam, el volt szorítva a csuklóm, hogy ne vérezzek el, a fejem is be volt kötve. Egy férfi ült az ágyam szélén, és zsibbadt ujjaimat fogta. Ő Daniell, az, aki örökbefogadott. Nagyon szeret engem, talán ő az egyetlen, aki közel juthat hozzám. Ő az, akit az apámként szeretek, és elfogadom a döntéseit. Szeretem, mikor a hajamba túrva von közelebb és ölel magához erősen. Néha fájdalmat okoz, mikor belemarkol a hajamba, vagy elkapja a karomat, de valahogy... ez mindennapos, és elfogadom. Nem közeledek senkihez sem, nincsenek barátaim, csak festek, ezzel keresek pénzt.

    Kinézet: Hajam szőkés-barna, szemeim szürkés-kékek, testmagasságom átlagos. Bőröm hulla sápadt, felsőtestem izmos. Alkarjaimat égésnyomok díszítik, és csuklóimon, ahol a támadás ért, vörös csíkok haladnak át az ütőereimen. Sokszor kívántam azt, hogy bárcsak meghaltam volna, ahogy az ismeretlen akarta, de hálás vagyok a világnak Daniellért, aki az apám lett.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Igen vs. Nem:

    >> a festés
    >> az eget, a csillagokat
    >> a fogadott apámat

    << az életemet
    << az iskolát
    << a tömeget és a magasságot


    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Egyéb tudnivaló:
    Vissza az elejére Go down
    http://angelsvsdevils.creare-forum.com
    Ajánlott tartalom





    Dinnie Fernaldo Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Dinnie Fernaldo   Dinnie Fernaldo Icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Dinnie Fernaldo
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Dinnie Fernaldo Műterme

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Emberek-
    Ugrás: