Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Kristályszoba Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Kristályszoba Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Kristályszoba Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Kristályszoba Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Kristályszoba Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Kristályszoba Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Kristályszoba Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Kristályszoba Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Kristályszoba Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Kristályszoba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Liliann Leila Bright
. tag .
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jul. 10.

Kristályszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kristályszoba   Kristályszoba Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:40 pm

Kristályszoba 1-699159-9821610 Kristályszoba Dulce_Maria Kristályszoba Dulce-maria


Azt mondják,véletlenek nincsenek....Lehet igazuk van,de lehet,hogy tévednek.Én ezt nem tudhatom.Bár kit érdekelnek ezek a felesleges gondolatok.Ezektől csak megfájdul a fejem.A Herceg még mindig nem adott nekem feladatot,így a kristályszobába tévedtem.Szerettem ezt a helyet,hisz itt senki nem zavarhatott,és nagyon szép is volt.Bár,nem szívesen hagyom egyedül a kis Herceget,hisz nem akarom elveszteni a rangom.Ez nyilván érthető is.Na mindegy is.Lássuk csak..Ja,megérkeztem a kristályszobába.Azt reméltem,egyedül leszek,de nem így volt.Egy másik ördög társaságát élvezhetem.Ha érzésem nem csal,akkor egy riderel van dolgom itt.Nem szokásom nagyon beszélgetni,ám szerintem most muszály lesz.
-Szia...
Köszöntem neki egyszerűen,ám lehet hogy hangom kicsit flegmának tűnt,hisz nem tudom miért,de csak a Pokol Urának,a Hercegnek,és a Bárónőnek adom meg a kellő tiszteletet.A többiek nem érdekelnek.Beljebb lépkedtem a szobában,majd neki dőltem a falnak,s néztem a lányt.
-Látom,te sem szereted a társaságot.Főleg a nőkét.
Mondtam neki,amit láttam,persze nem provokálás céljából,hisz nem volt kedvem most veszekedni,utána magyarázkodni az Uramnak,hogy miért is volt.Bár ha jobban bele gondolok,akkor nem volt alkalmam még neki magyarázkódni,s szerintem nem is lesz egy hamar.Csak a lány reakcióját vártam,közben gyönyörködtem a szép kristályokban.
Vissza az elejére Go down
Lia White
.Riders.
Lia White


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Jul. 10.

Kristályszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kristályszoba   Kristályszoba Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:42 am

Kristályszoba 022


Annyira unatkozom. Hihetetlen, hogy most éppen nincs senki, aki tudna akár csak egy picikét is szórakoztatni. Nem hiszem el, hogy a pasik eltűntek. Mondjuk jelenleg úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy azt sem bánnám, ha egy csaj jönne, talán még vele is el tudnék csevegni. Mondjuk, ez sok mindentől függ. Valahogy nem kedvelem a nő ördögöket. Talán azért, mert kimondottan sok szép van és mivel a pasijaink olyan falánk típusok, nagy a versengés. Nem is tudom, hogy én, konkrétan melyik ördög nővel vagyok jóban. De egyáltalán beszélhetek itt olyan kapcsolatról, hogy jó?! Nem tagadom, hogy van néhány tünemény, akihez vonzódom és talán pont ezért kerülöm el őket. Igen, biszexuális vagyok, mielőtt szépen felteszed magadnak a kérdést. És mostanság kimondottan zavar ez, mert nem juttat semmiféle előnyhöz. Minden más, amit teszek, amit mondok, amit viselek, csak is az előnyömre válik. Ez is kicsit felfoghatatlan, de ez van. Sajnos muszáj itt, a Pokolban, minden lehetőséggel élni, mert ez az élet nem olyan, mint a földi élet, itt komoly dolgok vannak. Ohh, de még mennyire komoly! De ezt, senki sem értheti, aki nem beszélt legalább egyszer személyesen az uralkodóval. Aki beszélte, az tudja, hogy mire gondolok. De mindegy is, inkább nem is erről papolok, mert csak megfájdul a fejem. Hangos léptekkel közeledem az egyik legszebb helyre, amit csak bárki el tud képzelni. Imádom a kristályszobát és benne mindent. Óvatosan kinyitom az ajtót, majd teljesen közömbös arccal, szépen besétálok. Nem is tudom, hogy miért, de nagyon gyakran lógok itt. Szeretem ezt a helyet. És akkor szeretem a legjobban, ha egyedül vagyok.
Vissza az elejére Go down
Freddie McDevilson
Admin / Herceg
Freddie McDevilson


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jul. 06.

Kristályszoba Empty
TémanyitásTárgy: Kristályszoba   Kristályszoba Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 11:35 am

ahol minden a legtisztább kristályból van, csak a szem kényeztetésére
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kristályszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kristályszoba   Kristályszoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kristályszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Menny & Pokol :: Pokol :: Kastély-
Ugrás: