Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Pretty Little Liars
    Könyvtár Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

    » Silver Moon
    Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

    » ----- Hírek
    Könyvtár Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

    » Hiányzás napló.
    Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

    » Save the world; London Life
    Könyvtár Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

    » Loca Barcelona
    Könyvtár Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

    » From France
    Könyvtár Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

    » ~ Játszótársamat keresem
    Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

    » ~ User Csevegő
    Könyvtár Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


     

     Könyvtár

    Go down 
    2 posters
    SzerzőÜzenet
    Lia White
    .Riders.
    Lia White


    Hozzászólások száma : 27
    Join date : 2011. Jul. 10.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 9:45 am

    Könyvtár 57e69

    Azzal a halvány mosolyommal méregettem, ami olyan nagyon ritka, szélesebbet pedig még biztos, hogy senki sem látott az arcomon. Ott álltam, nem is olyan messze tőle és először a könyvet, majd az arcát bámultam. Nem vagyok túl jó az érzelmek leolvasásában, tehát meg sem próbálok valami értelmeset leolvasni a herceg arcáról. Nem értettem azt, amit mond.
    - Ha fenségedet megrémiszti, akkor miért olvassa újból és újból?
    Megint felvontam a szemöldökömet és megpróbáltam ezt a mosolyomat húzni. Őszintén szólva nem nagyon ment, de azért én megpróbáltam. Arra nem reagáltam, hogy megköszönte a mosolyomat, mert miért tettem volna? Tudom, hogy bunkóság, de nem mondhatom neki, hogy szívesen teszem, mert nem teszem. Azt sem mondhatom, hogy igazán nincsmit, mert ez hazugság. Szóval sokkal jobb, ha egyszerűen csak nem reagálok. Ehelyett bólintottam, olyan megértően és tovább bámultam. Egy lépést sem mozdultam onnan. kezeimet a két combomhoz szorítottam. Vártam, hogy mit fog mondani. Aztán amikor meghallottam a kérdését legszívesebben elfutottam volna. Komolyan azt akarja, hogy arról meséljek, hogy történt-e velem valami érdekes? Hiszen minden egyes napom tök érdekes. Főleg, hogy nagyjából ugyanúgy telnek, ugyanazokkal az ördögökkel, ugyanazokon a helyeken, de azért tényleg érdekes. Ne értsetek félre, én imádom az életemet. De akkor is kicsit fura ez a dolog. Hiszen, ez a Pokol. Itt a herceg lenne a legelső, aki megtudná, hogy történt-e velem valami érdekes.
    - Semmi érdekes fenség.
    Hazudtam. Tudom, de most nagyon nincs kedvem az életemet ecsetelni. Oké, tudom, hogy ez nem fair, de ez van. Ő már rögtön bele is kezdett az életének mesélésébe és én sokkal szívesebben hallgatom őt, mint saját magamat. Tudom, hogy velem őszinte. Nekem a legtöbben nem tudnak hazudni. Tudom, hogy a férfiak kicsit kiszolgáltatottak akkor, amikor velem beszélnek. De most mit tegyek? Vonzódnak hozzám, akarnak engem, mert szép vagyok. És én ezt ki is használom. Kicsit hülye lennék, ha nem tenném.
    - Nos, ezt sajnálattal hallom. De legalább megszabadult olyasvalakitől, akit nem kedvelt.
    Az én kezemen is rajta van a kesztyű. Akárcsak ő, nekem is küzdenem kell ezzel. Én mindenkinél jobban megértem ezzel kapcsolatban, bár a herceg jóval idősebb nálam. Nem is nagyon tudtam ezen elmélkedni, mert aztán közelebb lépett hozzám és megcsókolt. Oh, hogy régen milyen sokat csináltuk ezt! Oh, igen, nagyon jó kis emlékek. Szóval hiányoztam neki? Ha már ő volt ennyire bátor, akkor én is az leszek.
    - Nekem is hiányoztál.
    Suttogtam vissza és most én csókoltam meg, de természetesen csak finoman.

    Vissza az elejére Go down
    Freddie McDevilson
    Admin / Herceg
    Freddie McDevilson


    Hozzászólások száma : 112
    Join date : 2011. Jul. 06.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 9:28 am

    Könyvtár Afej

    Ő is hozzám szól, ez kicsit megnyugtat, szeretek jó viszonyban lenni a volt "játszótársaimmal". Mind tisztelnek, de sikerült rávennem őket, hogy tartsák a szájukat, mert ha nem... maradjunk annyiban, hogy nagyon szeretem levenni a kesztyűmet. Kérdésére a könyv borítójára néztem.
    - De, igen, csak azért, mert néha... olyan gondolatokat ébreszt bennem, melyekre nem tudom a választ és ez megrémiszt.
    Vallottam be az igazat. Lianak valahogy mindig sikerül olyan pontra tapintani. Elmosolyodott, csak halvány mosoly volt, de Liának, ez már a mosolyok csúcsa.
    - Nagyon megtisztelő a mosolyod, köszönöm.
    Mondtam őszintén, majd visszatettem a könyvet a polcra. Halálos nyugalommal fordultam a lány felé.
    - És... történt veled mostanában valami érdekes?
    Kérdeztem halkan, soha nem beszéltem hangosan, csak azzal, akit nagyon utáltam, mint Daviddel, a volt testőrömmel. Elmosolyodtam.
    - Engem most mindenki kerül, csak azért... mert megölettem a testőrömet. Már évek óta az idegeimre ment, de senkit nem küldök halálba tárgyi bizonyíték nélkül. Márpedig... alatta vesztek el a kesztyűim.
    Jó valakinek elmondani az igazat, a valóságot, annak ellenében, amik kint terjengenek rólam. De Lia amúgy is tudja, hogy nem ölök ok nélkül ördögöket. Még közelebb léptem a lányhoz, már csak pár centiméter volt köztünk, a lehelete cirógatta az arcomat. Kesztyűs kezemmel végigsimítottam arccsontján. Mélyen belenéztem szép szemébe, láttam rajta a határozottságát, ahogy igazából még mindig elnyomja érzelmeit. Közelebb hajoltam hozzá, és lágyan megcsókoltam, csak a régi emlékekre.
    - Hiányoztál.
    Suttogtam ajkaiba, majd elhajoltam tőle, mert nem szerettem volna ráerőltetni magam, már csak az kéne, hogy valami olyat csináljak, amit nem szeretne.
    Vissza az elejére Go down
    Lia White
    .Riders.
    Lia White


    Hozzászólások száma : 27
    Join date : 2011. Jul. 10.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 7:51 am

    Könyvtár 57e69

    Annak ellenére, hogy volt pár kalandunk együtt, nem kockáztatok és nem hívom Freddie-nek. Már csak azért sem, mert hátha van még itt valaki és akkor az nagyon gáz, bár valószínűleg a palotában élő vagy tevékenykedő ördögök 90%-a tudja, hogy lefeküdtünk. De engem nem érdekel. Attól, mert ezt megtettük, nekem még meg kell adnom neki a kellő tiszteletet, azt, amit az apja révén szerzett. Ő ugyanis kedves olvasók, a herceg. Igen ám, az a herceg, akinek akkora hatalma van, ami még az anyjáénál is nagyobb. Sajnos szívás, de ez van. Nem mosolygok, amikor belépek és nem is szándékozok mosolyogni. A herceg tudja, hogy én nem vagyok az a nagy mosolygós, tudja, hogy általában teljesen passzív vagyok, minden téren. Belépek és rögtön megtorpanok. Nem nézek rá, inkább csak körül, és hideg zuhanyként ér a felismerés, hogy csak ketten vagyunk idebenn. Ez érdekes. De lehet, hogy a többieket nem engedte be a testőr, már ha beszélhetünk egyáltalán többiekről. Nem tudom ugyanis, hogy mennyien járnak ide, de szerintem nem sokan. A könyvtár elég visszafogott egy hely, kimondottan szolid, a legtöbb ördög nem leli benne örömét, főleg nem az olvasásban. Én azonban igen és tudom, hogy a herceg is. Csak állok ott és bámulok rá tökéletesen közömbös arccal és a könyvet méregetem, amit választott. Huha, nagy változatosság, azt mondhatom! Ahányszor eddig könyvet láttam a kezében, mindig ezt olvasta. Szerintem ez nem túl jó, mert minél több könyvet olvas valaki, annál tájékozottabb lesz és annál könnyebben veszi az akadályokat, hiszen lehet, hogy találkozott már hasonló helyzettel egy könyvben. Én nem szeretem ugyanazokat a könyveket többször is elolvasni, engem kimondottan untat.
    - Szép napot fenség, csak nem megint ugyanazt a könyvet olvassa?
    Felvontam finom ívű szemöldökömet és közelebb léptem hozzá. Közben egy rettenetesen halvány mosoly kúszott az ajkaimra és ezt csakis azért erőltettem magamra, mert mégis csak egy nálam jóval magasabb rangú személlyel társalgok. Vagyis nem tudom, hogy fogok-e még többet is mondani neki, ugyanis hamarosan én is könyvet keresni indulok, csak azért nem akarok olyan bunkó lenni, hogy nem várom meg a reakcióját. Tudjátok, nem érdemes kikezdeni a herceggel. Sőt, még csak egyetlen egy feletted álló személlyel sem, mert visszakaphatod. Hallottam, hogy most cserélték le a régi guardiáját. Ki tudja, hogy az mit követett el? De mindegy is, mert engem hidegen hagy. Azon személyek közé tartozok, akiket talán kedvelnek és akiktől nem akarnak megszabadulni, tehát nincs miért aggódnom.
    Vissza az elejére Go down
    Freddie McDevilson
    Admin / Herceg
    Freddie McDevilson


    Hozzászólások száma : 112
    Join date : 2011. Jul. 06.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 6:43 am

    Könyvtár Afej

    Szórakozottan nyitom ki a könyvet, szinte tudom, mit fogok olvasni, mármint fejből, nem nehéz megjegyezni, mikor több éven át ez az egyetlen egy könyv nyújtott neked igazi pihenést. Annyira szeretném egyszer megérinteni a lapjait, érezni ahogy a betűk domborodnak ujjaim alatt, ahogy a régi papír puhán fekszik kezeim alatt. De persze ezt én nem tehetem meg, a kesztyű akadályoz, és én nem akarom tönkretenni a legelső kiadását ennek a remekműnek, ha most nem is bánnám, hogy összeaszalódtak miattam a lapok, hát majd egy hét múlva, mikor jönnék érte újra, nagyon hiányozna, és fájna érte a szívem. Ez a könyv gondolkodtat el olyan dolgokon, mint hogy én gonosznak születtem-e. Nem volt más választásom, csak sátánnak lenni? Soha nem is kerülhetek a Mennyországba? nem mintha minden feltétel nélkül oda szeretnék menni, de érdekelne egyszer. Itt lent sokkal jobb az élet, azt csinálok, amit csak szeretnék, és senki sem szúr le, de... kicsit bánt a tudat, hogy esélyem sincs jónak lenni. Vagy... hogy valaki tud-e majd valaha is szeretni, igazi, szerelem szintjén, és ha mégis van ilyen személy, én képes vagyok-e produkálni, elviselni egy ilyen erős érzést. Vagy az nem tartozik hozzám, nem érdemlek meg ilyet. Lehet, képtelen vagyok szeretni. Jó, apát szeretem, de az nem ilyen, sok barátom van, de őket csak kedvelem, egy szerelmet se tudok mondani. Szánalmas, vagy éppen...kényelmes, hiszen rengeteg nővel voltam már, nem egy rider-el, sőt, a volt női guardia-m is megvolt, de ezek csak pillanatnyi trófeák, akik akkor és ott kellettek és megfeleltek, éreztem kicsit, hogy nem vagyok egyedül. Ám ahogy kiengedtem őket a szobámból, megint csak a gyilkos hajlamú Herceg lettem. De élvezem a kis trófeáimat, vannak állandóbb ágyastársaim is, de egy idő után kidobom őket, megunom.
    Kopog léptek hanga zökkentett ki gondolataimból, felnéztem. Az első Rider-el találtam szembe magam. Csodásan nézett ki, mint mindig, talán túl jól is ahhoz, hogy egy bedobandó bérgyilkos legyen, de az ő dolga, én ugyan nem szólok bele.
    - Szép napot, Lia, rég láttalak.
    Mosolyogtam rá őszintén, nagyon ritka az őszinte mosoly nálam, becsülje meg magát.
    Vissza az elejére Go down
    Lia White
    .Riders.
    Lia White


    Hozzászólások száma : 27
    Join date : 2011. Jul. 10.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 6:21 am

    Könyvtár 57e69


    A Pokol az aztán tényleg elég változatos. Mindenféle fura alakok vannak itt. Szerencsémre nem kell velük lógnom, ha nem akarok, én ugyanis nagyon sok más ördöggel ellentétben megtehetem azt, hogy válogassak. Igen, jól olvastátok. Én megválaszthatom a társaságot, amiben szeretnék lenni. Nekem mindig van választásom. Azonban most éppen senkihez sincs kedvem. Igen, ezt is jól olvastátok. Bár megtehetném azt, hogy a legnépszerűbb és egyben leghelyesebb pasikkal flörtölgessek vagy akár szexeljek, én nem teszem. Mert nekem erre most nincs szükségem. És tudjátok, hogy mi az, amit még megtehetek? Simán besétálhatok a palotába. Ez igen nagy dolog, mert nem sokan mondhatják el, hogy a Pokol Urának palotájában sétálgathatnak. Én mégis megtehetem és nagyon szeretem ezt. Mondjuk, ki ne szeretné. Mosolyogva sétálok a könyvtárba vezető folyosón és hangosan kopog a magassarkú cipőm. Mivel már mondtam, hogy nem akarok most társaságot, ezért elég egyértelmű, hogy melyik az a hely, ahol a legjobban ellehet bújni. Ahogy közeledek a folyosón, hirtelen megpillantom a testőrt és már tudom, hogy bizony, ha bemennék se lennék egyedül. Odabenn valószínűleg a herceg van. De engem annyira nem zavar a jelenléte, sőt! Igazi szerencse, hogy egyáltalán egyszerre vagyunk könyvtárban. Megállok az őr előtt és elmosolyodom. Kesztyűs kezeimet felemelem és ezzel jelzem, hogy ártatlan vagyok. Az őr méreget, én pedig édesen elmosolyodom, mire bólint és kinyitja nekem az ajtót. Remek, tehát akkor most már engem is nagyon át kell ellenőrizniük. Ez érdekes, mert pont belőlem, egy Rider-ből nem nézné ki a legtöbb ördög, hogy szeretnék ártani a hercegnek, erre ez most itt elkezd engem méregetni? Hát ez jó. Fintorogva megyek be az ajtón és próbálok másra gondolni. Mondjuk egy jó kis Solohov könyvre. Minden vágyam olvasni tőle.
    Vissza az elejére Go down
    Freddie McDevilson
    Admin / Herceg
    Freddie McDevilson


    Hozzászólások száma : 112
    Join date : 2011. Jul. 06.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 5:20 am

    Könyvtár Afej

    Volt egyszer, már biztosan volt száz éve is, hogy elaludtam két hónapra, nagy kavalkád lett, apa mindennel megpróbált felkelteni, de nem sikerült. Csak onnan tudták, hogy még egyáltalán felkelhetek valamikor, hogy dobogott a szívem, aztán, láss csodát, a második hónap végén, kinyitottam a szemem. Ma sem tudom, mi volt az, mitől volt. De a többiek szentül hiszik, hogy egy angyal tette, én nem tudom, nem hiszem. De mindegy, most nem ez a lényeg. Csak azt akartam mondani, hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok, még itt, a Pokolban is. Onnan jutott eszembe ez a kis részlet életemből, hogy mikor ma felkeltem, az összes kesztyűm a fiókban volt. Nem szeretem ezt a kiegészítőt, talán csak az a bajom vele, hogy kötelező, de mindegy, muszáj, és kész, különben legyilkoslom a fél ördög sereget. Sóhajtva húztam fel az egyik fekete hasított bőr kesztyűt, melyet még direkt rám varrtak, szegény ördög, agyonégette magát, hiszen muszáj volt hozzányúlnia a kezemhez. Na, nem gond. Ma csak egy sima fekete inget vettem fel fekete farmerrel, a hajam kócos volt, mint mindig, már semmi nem változik. Ma az új testőrömet írták ki rám, az előzőt tegnap ölette meg apa, megérdemelte, örülök, hogy eltakarodott, pech, hogy agyonégettem a kezét előtte. Elsétáltam a könyvtárba, a srácot az ajtóban hagytam, szegény valaki, aki most majd be akar jönni, át kell esnie egy gyors ellenőrzésen... nevetséges, meg tudom védeni magam, egy gondolat és a földön fetrengve üvöltözne fájdalmában. Mindegy. Üres volt as könyvtár, senki sem volt benne. Határozott lépekkel sétáltam a sorok közt, egészen oda, ahol a kedvenc könyvem feküdt a polcon. Leemeltem; Az Álmosvölgy legendája. Rongyos, nekem hála, imádom ezt a könyvet.
    Vissza az elejére Go down
    Freddie McDevilson
    Admin / Herceg
    Freddie McDevilson


    Hozzászólások száma : 112
    Join date : 2011. Jul. 06.

    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 11:33 am

    ...
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Könyvtár Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Könyvtár
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Könyvtár

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Angels vs. Devils :: Menny & Pokol :: Pokol :: Kastély-
    Ugrás: