Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Sikátor Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Sikátor Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Sikátor Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Sikátor Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Sikátor Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Sikátor Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Sikátor Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Sikátor Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Sikátor Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Sikátor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dinnie Fernaldo
.Ember.
Dinnie Fernaldo


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Londod

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 9:38 am

Sikátor Hsz

A műtermem felé sétálva elmagyaráztam neki ezt is.
- Hát, állítása szerint, ő látja őket. Nem nagyon hiszek benne, de... nem akarom megbántani, mindenesetre... tudja, mit gondolok, és nem nagyon zavarja, csak állandóan félt, mert én ugye nem vagyok hajlandó látni, ami az orrom előtt van. Ahogy ő mondaná.
Vontam vállat, miközben kitártam előtte a műterem ajtaját, beengedtem magam előtt, majd utána bezártam az ajtót, véletlenül se kulcsra, nehogy azt higgye, nem mehet el, amikor csak akar. Ám, ahogy hallom, a rövidtávú terveiben nem szerepel az elmenetel.
- Hát... itt aludhatsz, ha nincsen lakásod, de nekem dolgoznom kell, ennyivel tartozom apának. Rengeteg felkérésem van, amúgy is. A kis konyhában találsz ételt és italt, ha kell valami, van egy hálószoba a konyha mellett, ott aludhatsz, a fürdő pedig az emeleten van, a vásznak mellett.
Gyorsan átgondoltam, mindent elmondtam-e neki, majd eszembe jutott, hogy ezek alapján nem nagyon tudnék tájékozódni én sem, nem hogy egy idegen.
- Ha valamit nem találsz, vagy valami gond van, szólj, én fent leszek.
Mosolyogtam rá, majd lerúgtam a cipőm, levettem a felsőm, így félmeztelen lettem. Csak, mert eléggé meleg tud itt lenni, mikor felkapcsolom a villanyokat.Az iPodomat rácsatlakoztattam a hangfalra, és elindítottam. Felmentem az emeletre, és előszedtem a festékes üvegeket, amik kellenek egy tál gyümölcs megfestéséhez. Miért kérik folyton ezt? Olyan unalmas már egy idő után. Mindegy, nem az én dolgom, de a pénz, amit kapok érte, már az lesz.
Vissza az elejére Go down
http://angelsvsdevils.creare-forum.com
Liliann Leila Bright
. tag .
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jul. 10.

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 9:16 am

Sikátor Tumblr_lkl1wuV8R51qhvbvto1_500


Nem tudtam pontosan,hogy el-e fogja nekem mondani,hogy miért vannak meg vágva a kezei,de elmondta...Szóval csak a sikátorokban fél..
-Áhhh értem én....Vagyis mostmár,hogy elmagyaráztad..
Hazudtam még egy kicsit,majd mikor elkezdte mesélni,hogy hogy is történt ez az egész,akkor mintha kővé válltam volna.Egy hibám követketztében élve maradt,de biztosra vettem,hogy ha legközelebb találkozom vele,akkor megölöm...Mikor tovább mesélte,akkor nekem is ismerős volt a sztori.Felhúzott szemöldökkel néztem,majd komoly arcot vágtam.
-Éértem..Szóval valaki megtámadott...A lány volt az igaz?Te hiszel ebben az ördög-angyal mesében?És Dan,a nevelőapád,honnan szed ilyeneket?
Kérdezgettem minden félét...Mostmár biztos tudom ki ez..A lelke tiszta,meséltek neki rólunk,ördögökről,s angyalokról.Nem fogok feleslegesen itt lenni...Elvégzem a feladatom,s vissza vonulok.Vissza,egyenesen a Pokolba.
-Mehetünk a műterembe.
Értettem vele egyet.Az remek hely lesz..Ilyenkor gondolom úgy sem jár arra senki sem...Elérem,hogy essen bűnbe,s a tiszta lelkén legyen legalább egy fekete folt,s utána megölöm...Ez lesz a játék lényege...
-De én inkább szeretnék veled maradni....
Mondtam halk,elcsukló hangon,majd mintha elpirultam volna...Én is adom itt a jó,szűz kislányt.Ha tudná,hogy most azzal sétál,aki egyszer,pontosan egy éve,meg akarta ölni,akkor nem lenne ilyen jó kedve..Sőt gondolom el is futott volna.De hiába fut,hisz úgy is megtalálom,s akkor nem kímélem meg...
Vissza az elejére Go down
Dinnie Fernaldo
.Ember.
Dinnie Fernaldo


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Londod

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:41 pm

Sikátor Hsz

Kínos mosoly kúszott az arcomra.
- Csak a sikátoros sötétségtől tartok.
Jelentettem ki védekezően, majd kérdésére ajkamba haraptam. Most miért mondjak el neki mindent? Mi értelme lenne? Semmi különös, csak jó lenne elmondani valakinek, és őt most még érdekli is. Hát jó, legyen.
- Igen, egy éve. Egyedül sétáltam, még... az előző családomnál éltem, nem nagyon kedveltem őket. Na, mindegy, szóval volt ott egy lány, gyönyörű volt. Na, mindegy, a többire nem nagyon emlékszem, csak arra hogy valami megvágta a csuklóimat, majd fejbe vágott. Ezek után terültem el a földön. Dan talált rám egy lánnyal. A vágás az ütőereimet érte, már nagyon közel álltam a halálhoz, majdnem elvéreztem, már nem is voltam magamnál. De apa hazavitt. Azóta vele élek, é ő a nevelőapám. Nagyon szeretem őt, annak ellenére is, hogy vannak fura szokásai. Például.... azt állítja, hogy egy ördög támadott meg, é a lány, akivel ő jött, egy angyal volt. Meg folyton olyanokat mondd, hogy nem kell hinnem neki de nagyon fontos, hogy vigyázzak a lelkem... tisztaságára.
Ráztam meg a fejem halvány mosollyal, jelezve hogy elég őrült elképzelés, de azért apa kedvéért vigyázok rá.
Végre kiértünk a fényre, kérdésére vállat vontam.
- szerintem menjünk a műtermembe, amúgy is oda készülök, mert festő vagyok. Esténként megyek oda. Na, lenne kedved, onnan biztos ki tudnánk találni, merre szeretnél eljutni.
ajánlottam fel, majd, várva a válaszát a sétálgató embereket néztem, ahogy megbámulják a gyönyörű lányt az oldalamon. A csuklóm égett, nagyon fájt, és viszketett is.
Vissza az elejére Go down
http://angelsvsdevils.creare-forum.com
Liliann Leila Bright
. tag .
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jul. 10.

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 10:13 am

Sikátor Tumblr_lkl1wuV8R51qhvbvto1_500

Méghogy én emberek közé menyjek?Ez még viccnek is rossz...Keresztbe húzta a számításaim.Csak gondolkodtam,hogy mi is legyen..Arra jutottam,hogy igen,kimegyek vele azok közé a szerencsétlen nap lopó emberek közé.Nem tudtam,miért hátrál,am a sebeket látva a csuklóján,én is össze zavarodtam.
-Őőő...Persze menyjünk emberek közé.Csak nem félsz a sötétben?
Kérdeztem,mert ki akartam szedni belőle mindent,hisz annyira,de annyira ismerős volt nekem.Dinnie Fernaldo...Ezt a nevet ismerem.Bár,nem szokom az áldozataim nevét megjegyezbi,de ezt megjegyeztem.
-Egy sikátorban megtámadtak?És ki volt az?Ő csinálta neked a sebeket a csuklódon?
Egy folytában kérdezgettem őt,hisz ez érdekes.Álltalában minden áldozatom megölöm,de történt egyszer,nem is olyan rég valami,s nem tudtam megölni egy srácot,s csak megjelöltem a csuklóit egy egy vágással,hogy nyomon tudjam követni,s későbbiekben megölni.
-Jó,jó már megyek is...
Válaszoltam neki,majd elindultunk a sikátor végéből jövő világos felé.Ahogy jobban közeledtünk,és jobban szemügyre tudtam venni az alakot,rájöttem,hogy kivel is találkoztam...Ő az,akit meg kellett volna ölnöm,de közbe avatkoztak,s én ott hagytam,egy elhagyatott sikátorban.Ez nem is volt olyan rég.Szemeim kikerekedtek,ám próbáltam leplezni,s az ártatlan kislány arcot fent tartani.Legszívesebben hátba szúrnám,s csavargatném a tőröm a bordái közt,de azt még nem lehet.Az ő lelke még tiazta,így biztos nem a Pokolba,hanem a Mennybe kerülne...Ezt nem hagyhatom.Biztos azért nem közeledeik,mert égetik a sebei.A közelemben mindig fogják is.De elérem amit akarok,ezt nem hagyom annyiban.
-Hova megyünk most?
El kell intéznem őt...Csak ne hogy közbe kavarjon megint gy illető,mert akkor őt is megölöm...Nem követhetek el egy hibát sem most már..
Vissza az elejére Go down
Dinnie Fernaldo
.Ember.
Dinnie Fernaldo


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Londod

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:57 am

Sikátor Hsz

Nagyon ismerős volt ez a lány, borzalmasan ismerős, már biztos, hogy találkoztam vele. De akármi is volt, elfelejtettem, és most csak egy összetört lányt láttam. Mikor egy könnycsepp végiggördült arcán, egy pillanatra bent ragadt a levegő. Közelebb lépett, de ezzel mintha csak még forróbb lett volna a seb, így léptem egyet hátra, automatikusan menekülőre fogta az agyam, ám testem mintha odaszögezett volna a helyemre, így nem tudtam még hátrább lépni.
- Hát... akkor talán menjünk ki a sikátorból, ott jóval több fény van, és még sok ember, akkor nem leszünk egyedül, és könnyebb lesz minden.
Ajánlottam fel, hiszen ez volt a logikus. Egy ember sem szeret a sötétben, egyedül, egy sikátorban dekkolni, nagyon nyomasztó, és rossz érzést kelt mindenkiben. Bemutatkozott, én meg bólintottam. Nem kéne ismerkednem az utcán, de nem tudtam megállni, hogy ne bökjem ki én is a nevem, ahogy azt illik.
- Dinnie Fernaldo... most már Fernaldo. A nevelőapám egy sikátorban talált rám, valaki megtámadott... nem érdekes
Mosolyodtam el zavartan, majd automatikusan ujjaim a csuklómra simultak, a sebre, mely alatt ütőerem forrón lüktetett, jelezve, hogy itt van, és a szívem majd' kiugrik a helyéről. Megráztam a fejem, majd intettem a lánynak.
- Gyere, ez a hely nagyon... rossz emlékekkel van tele.
Bocsánatkérő halvány mosoly suhant át arcomon, majd vártam a válaszát, melyik irányban akar kijutni a sikátorból.
Vissza az elejére Go down
http://angelsvsdevils.creare-forum.com
Liliann Leila Bright
. tag .
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jul. 10.

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:42 am

Sikátor Tumblr_lkl1wuV8R51qhvbvto1_500



Sikerültek az első lépések..Ezek pedig azok voltak,hogy szóba álljon velem.Mikor megkérdezte,hogy hova szeretnék eljutni,ekkor nem tudtam mit felelni,így nem is válaszoltam.Mikor megláttam a csuklóján a hegeket,amik vörösek voltak,lehunytam a szemem egy pillanatra,majd egy kép kezdett bevillani,ami még lehetséges is lehet.Nem is olyan rég,történt egy dolog,amit nem teljesen végeztem el.De ki tudja.Lehet hogy csak egy öngyilkos jelölt,bár nem úgy néz ki.De hisz én se egy kegyetlen gyilkosnak nézek ki most.Vissza térve az előző kérdésére,már tudtam a választ.
-Há nem tudom.Azt sem tudom most hol vagyok..
Válaszoltam kedves,enyhe hangon,majd kétségbe esett arcot vágtam,s sikerült egy könnycseppet kicsikarnom a szememből,ami végig götdült makulátlan arcomon.Közelebb lépkedtem hozzá,majd a szél is kezdett kicsit felerősödni,s kirázott a hideg..Nem tudom,hogy tudnak ezek a halandó emberek ilyen hidegben élni.Viszont a Pokolban meleg van.Mintha mindig nyár lenne.
-Mary Jane vagyok.Téged hogy hívnak?
Füllentettem,s színészkedtem tovább.Hisz minek áruljom el az igazi,becses nevem.Arra ő nem méltő,hogy eláruljham neki.Ezt csak kivételesek tudhatják,mint az én kis Hercegem,akit szolgálok már egy ideje.Nagyon ismerős volt nekem ez a srác,de nem tudtam hova tenni.Az már biztos,hogy emberi lény.Az is biztos,hogy találkoztunk mi már itt, a Földön
Vissza az elejére Go down
Dinnie Fernaldo
.Ember.
Dinnie Fernaldo


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Londod

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:26 am

Sikátor Hsz

Valahogy.. rosszul éreztem magam a sikátorokban, meg amúgy is, a sötétben. Így inkább bedugtam a fülembe a fülhallgatót, az iPodon meg beállítottam a kedvencemet. Még én játszottam fel rá. Dan imád zongorázni, és megtanított. Bár huszonkét éves vagyok, mégis minden új nekem, és gyereknek érzem magam mellette. És akkor születtem meg, mikor felkeltem az ágyán a sikátoros ügy után. Tulajdonképpen még hálás is lehetnék a gyilkosnak, egy családot kaptam.. najó, egy apát, aki imád, talán túlságosan is félt, de ez nem gond, mert jól érzem magam az életemben. Az sem zavarja, hogy festek, meg hogy kicsit magamnak való vagyok. Talán ez azért nem böki a csőrét, mert őt közel engedem magamhoz. Néhány érzés még új nekem, például a kötődés Danhaz, hogy hiányzik, mikor nincs velem, a zongora érintése ujjaim alatt és a dallam, mely a hangszerből bemászik a fülembe. Nevetséges, hogy ilyen kis dolgokból áll nekem össze az otthon, a ragaszkodás.
Hirtelen valaki megszólalt mögöttem, én meg megijedtem, ugrottam egyet, majd hátrafordultam. Ekkor találtam szembe magam egy gyönyörű lánnyal, álomszép volt. Tekintetem megtalálta az övét, és ahogy összekapcsolódtak, hirtelen nagyon kezdett viszketni a csuklómon a seb, sőt, égetett. Felemeltem bal kezem, tenyérrel felfelé, hogy lássam a vörös hegeket hófehér bőrömön. Ahogy hozzáértem, melegek voltak. Ekkor jutott eszembe, hogy a csaj még itt van, és biztos meglátta, mit nézek, mit gondolhat rólam, valószínűleg egy béna öngyilkosnak néz, akinek nem sikerült a terve, így leengedtem kezem.
- Persze, hova szeretne eljutni?
Kérdeztem, de nem léptem hozzá közelebb. Van bennem egy automatikus tartózkodás mindenki iránt a támadás óta, ez a lány, meg valahogy... nagyon különösen érintett, fájtak a közelébe a sebeim.
Vissza az elejére Go down
http://angelsvsdevils.creare-forum.com
Liliann Leila Bright
. tag .
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jul. 10.

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 9:11 am

Sikátor Tumblr_lkl1wuV8R51qhvbvto1_500



Mikor felkeltem,azon kaptam magam,hogy elég rég voltam a Földön,s még van egy kis elintézni való dolgom is.Engedélyt kértem az Uramtól,hogy had menyjek fel.Felöltöztem.Most inkább a szokásos ruházatot választottam,s nem a tiszta feketét.Felvettem a fehér pánt néküli felsőm,s hozzá illő világos koptatott farmert,meg persze egy világos tűsarkú szandált.Hajam göndör vot,hisz azon nem kell változtatnom.Sminekm enyhe volt,olyan ártatlan,s emberi.Mikor legutóbb a Földön jártam,akkor is egy embert majdnem megöltem.Ez lett volna a célom,de még sem öltem meg.Talán most szerencsém lesz,s nem szabadul.Na de vissza térve magamhoz.Engedélyt kértem,s meg is kaptam.Mikor már a Földön voltam,azt vettem észre,hogy sötét van.Elmosolyodtam,majd gúnyosan lenéztem a mellettem elhaladó embereket.Egy sikátorhoz tartottam,hisz itt jól lehete szórakozni az emberekkel.Neki dőltem a falnak,majd összefontam karjaim,s csak néztem előre.Pár perc,talán negyed óra elteltével közelített valaki.Ember.Egy fiatal,tisztalelkű fiú.Hmm..azt hiszem ideje egy kicsit játszadoznom.Mikor egyre közelebb jön,én egyre jobban élvezem,hogy nem oká talán halott lesz,vagy kihasználom egy éjszakára....Mikor elhaladt mellettem,akkor elrugaszkodom a faltól,megcsiszolom torkom,majd megszólalok.
-Khmm...Elnézést..eltévedtem.Tudna nekem segíteni?
Kérdeztem,mintha egy ártatlan szűz kislány volnék,aki most jött a városba,s eltévedt.Imádtam színészkedni.Világéletemben ez volt a hobbim.Na csak vártam,és vártam a reakcióját.De nagyon ismerős volt az arca valahonnan.Talán már megtámadtam egyszer.....Ki tudja...
Vissza az elejére Go down
Dinnie Fernaldo
.Ember.
Dinnie Fernaldo


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Londod

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 10:06 pm

Sikátor Hsz

Nem akartam kikászálódni az ágyból, ahogy semelyik másik nap sem, borzasztóan fáradt voltam. Ám ezt fogadott apám könnyen megoldotta, szó szerint kigurított az ágyamból, majd kiment a szobámból. Én feltápászkodtam, az iPodomat rácsatlakoztattam a hangfalra, nem is néztem, mit indítok el, de végül jó sült ki belőle. Egy fekete inget vettem felülre, alulra egy sima farmert, csaptam a felsőmhöz egy fehér nyakkendőt is, melyet nem húztam meg rendesen, így lógott. Ingem ujját feltűrtem könyékig, így nem fogok megsülni, ám látszanak a csuklóimon a vágás nyomok, melyek még mindig vörösek voltak, az idő sem halványította őket. Nem sok mindenre emlékszem az esetből, de arra tisztán, hogy égetett a vágás, tényleg, mintha tüzet nyomtak volna a sebbe. Állításomat a heg körüli bőr is alátámasztja. Bár az alkaromat tarkító égésnyomok közt ez szinte elveszik. Vannak ilyen eltüntethetetlen jelei az igazi családom halálának, kik tűzvészben lettek oda, mikor még kicsi voltam. Megráztam a fejem. Nem, most nem ilyenekre kéne gondolnom. Ajkamba haraptam, és újra ingattam egy kicsit fejem. Megigazítottam hajam, majd kivánszorogtam a konyhába, Dan elém vágott valami kaját, én benyomtam. Már sötétedett, eljött az én időm, mehetek festeni a műtermembe. A tányért bevágtam a mosogatógépbe, majd a bejárati ajtóhoz léptem. Apa követett, és mielőtt kinyithattam volna az ajtót, karon ragadott, maga felé fordított. Egy pillanatig csak kereste pillantásomat, majd mikor az övébe fúrtam, magához ölelt. Homlokom vállához nyomtam, s mikor elengedett, kimentem. Hangtalanul lépkedtem az utcákon, és, szokásom szerint, magamon rágódtam. Sokat köszönhetek Dannek, az életemet, és azt, hogy nem vagyok egyedül. Tényleg az apámnak tekintem, ő meg engem a fiának. Nagyon félt, és óv, aggódik értem. Állítása szerint léteznek ördögök és angyalok, s mikor rám talált, látott egy ördög és egy angyal lányt is. Nem igazán tudom, mit gondoljak erről az egészről, de inkább nem szólok bele a dologba. Már besötétedett, így gyorsítottam lépteimen, főleg, mikor elértem egy sikátorig. Azóta, hogy megtámadtak, nem nagyon szeretem az ilyen helyeket, ilyenkor mintha bizseregnének a vágások csuklómon.
Vissza az elejére Go down
http://angelsvsdevils.creare-forum.com
Elisabeth G. Walker
Admin / Őrangyal
Elisabeth G. Walker


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jul. 06.

Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Sikátor   Sikátor Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:35 am

....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sikátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Helyszínek :: London-
Ugrás: