Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Trisha Stevenson Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Trisha Stevenson Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Trisha Stevenson Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Trisha Stevenson Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Trisha Stevenson Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Trisha Stevenson Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Trisha Stevenson Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Trisha Stevenson Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Trisha Stevenson Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Trisha Stevenson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elisabeth G. Walker
Admin / Őrangyal
Elisabeth G. Walker


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jul. 06.

Trisha Stevenson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trisha Stevenson   Trisha Stevenson Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:30 am

Üdvözöllek a fúrómon
-----------------------------------------
örülök, hogy megérkezett a második angyalunk így nem leszek egyedül.
Arra kérnélek, hogy írj még a kinézetedhez. Max 5 sor volt oda írva. Írd azt, hogy milyen ruhákat szeret hordani, hogy szokta viselni a haját.

Amúgy Elfogadva.
* foglalj avatart.
* és jó játékot Smile
Vissza az elejére Go down
Trisha Stevenson
.Arkangyal.
Trisha Stevenson


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jul. 19.

Trisha Stevenson Empty
TémanyitásTárgy: Trisha Stevenson   Trisha Stevenson Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 12:06 am

Trisha Stevenson
Trisha Stevenson Images?q=tbn:ANd9GcSZd5-hFyZnEwLWrKKof18Cia1LtbMxUTQK2VN4LZLwS-Zv1XS6qQ&t=1
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Becenevek: Trish, Trisha
Faj: angyal
Nem:
Kor: 21 (+507) (21 évesnek néz ki de igazából 528 éves)
Születési hely és idő: 1483. november 1., New York

Play by.: Cheryl Cole

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Munka / rang: arkangyal
Képesség: Hát elég fura, de akinek a közelében vagyok képes vagyok olyan boldoggá tenni, amilyen még soha nem volt, nem nagy képesség, de nekem nagyon tetszik. Nem tudom megváltoztatni az emberek érzéseit, de a közelemben mindenki boldog lesz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Halála: Egy lovaskocsis balesetben haltam meg. Amikor egy bálra tartottunk, akkor valami oknál fogva kisiklottunk az útról. Senkinek nem lett komolyabb baja, rajtam kívül, ugyanis én itt vesztettem el az életemet.
Megtudtam itt fennt, hogy nem egyszerű baleset volt. Hajszáln fügött az életem és ez elszakadt.

Jellem: Minden egoizmustól eltekintve írom meg a sorokat magamról. Amikor még éltem nagyon sokat foglalkoztam a gyerekekkel akiknek nem voltak szüleik és családtagjaik. Ebből kiindulva mondhatom magamra mindentől eltekintve, hogy gondoskodó és kedves vagyok. Nagyon szeretem a gyerekeket és imádok másokkal foglalkozni. Sosem voltam önző tipus. Mindig mások érdekeit tartottam magam előtt. Nem emlékszek rá, hogy valaha is tettem volna olyat amivel megbántottam volna valakit.
Nem vagyok hirtelen haragú, de azért szeretem a nyugalmat magam körül. Nem szeretek nyüzögni, de imádom ha valaki van mellettem akire felnézhetek és segítséget kérhetek.

Kinézet: Barna, közepesen hosszú haj. Gesztenye barna szemek. Nem éppen kosaras alkat. Tehát alacsony, vékony tesatalkat. Kecses járás és vékony lábak.
Pisze orr. És aranyos mosoly.
Általában a fehér ruhák a nyerők nála. Nem igazán követi a divatot. Az angyal divat az ami neki bejön. A haját imádja leengedni, de ha úgy van összefogja vagy felcsatolja.
Nagyon szereti a kiegészítőket, de sajnos nem mindig van alkalma felvenni őket.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Igen vs. Nem: (amit szeret a karaktered és nem, minimum 3-öt sorolj fel, ha több van az nem baj. Smile)


>> mosolygós gyerek arcok
>> zene
>> kedves lények

<< rosszindulatú emberek
<< ördögök
<< halál


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyéb tudnivaló:
A halála után tudta meg, hogy a szülei örökbe fogadták és a vér szerinti szülei szintén egy lovas balesetben vesztették életüket.


A hozzászólást Trisha Stevenson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20, 2011 1:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Trisha Stevenson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Angyalok-
Ugrás: