Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Kaley Harper  Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Kaley Harper  Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Kaley Harper  Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Kaley Harper  Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Kaley Harper  Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Kaley Harper  Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Kaley Harper  Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Kaley Harper  Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Kaley Harper  Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Kaley Harper

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kaley Harper
.Ember.
Kaley Harper


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jul. 10.

Kaley Harper  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaley Harper    Kaley Harper  Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 2:27 am

Köszönöm Very Happy

Kijavítottam és nekem is leesett út közben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucifer McDevilson
Admin / Fejedelem
Lucifer McDevilson


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2011. Jul. 07.

Kaley Harper  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaley Harper    Kaley Harper  Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 12:15 pm

Üdvözöllek, Leelee! Twisted Evil
~ ~ ~

Hogy lásd, az ördög nem alszik, jöttem, hogy éjnek éjjelén nézzem át az ET-d. Először is köszöntelek az oldalon, angyalokat is megszégyenítő ártatlan és jóságos kislány! Igazán tetszik a karakter jelleme, az a fajta lány, aki vonzza a rosszfiúkat, és akibe első látásra bele lehet szeretni. Még humorod is van, "az apuci pici lánya pénzes babákat, akik világuralomra akarnak törni", ezen a mondaton még mindig nevetek . Néhány helyesírási hibát vettem észre csupán (attől, rámjön, felprgök, jü, konkaktlencsét, rószíszín), illetve egy mondatot, amit nem tudtam hová tenni (Imádok gitározni, van is egy gyönyörű gitárom, amin szoktam saját dalokat írni, de más számait is néha átdolgozom. -- > konkrétan ezzel az a bajom, hogyan szoktál a gitárodon írni? Ráülsz dalírás közben? Remélem érted, mire akartam célozni, könnyen félreértelmezhető a mondat.), de ezek egyike sem olyan hiba, ami miatt pokolra kerülnél, vagy ami megakadályozna abban, hogy azt mondjam:
~ ~ ~
ELFOGADVA
~ ~ ~
(Amire fölhívtam a figyelmed, kérlek, javítsd! Nem elfejteni az avatárfoglalást, és kellemes játékot az oldalon! )
Vissza az elejére Go down
Kaley Harper
.Ember.
Kaley Harper


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jul. 10.

Kaley Harper  Empty
TémanyitásTárgy: Kaley Harper    Kaley Harper  Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 11:39 am

Kaley Amanda Harper
Kaley Harper  Dianna_Agron_png_www.kepfeltoltes.hu_
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Becenevek: Kaley, Leelee
Faj:ember
Nem: Kislány vagyok Embarassed
Kor: 19
Születési hely és idő: London, 1991. 12. 12

Play by.: Dianna Agron
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Munka / rang: A munkám az életem. Jelenleg utcazenészként tengetem a napjaimat, és keresem a kenyerem, de remélem, hogy ez egy nap megváltozik.
Képesség: -

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Halála:

Jellem: Kedves lány vagyok a barátaimmal, meg a szeretteimmel. Igen, azért őket említettem, mert az idegenekkel kicsit távolságtartó is tudok lenni, bár ez az első benyomástól függ. Vannak olyan ismerőseim, akiket nem igazán bírok. Ott van Kevin, a volt pasim. Még mindig szeretem, de valahogy gyűlölöm is emellett, na de ennyit a szerelmi ügyeimről. Sokak jókislánynak mondanak, de tudok másmilyen is lenni. Ha kell, még verekszem is. Jártam karatézni, szóval nem egy nagy tudomány péppé verni egy kis hisztis libát. A türelmem sem végtelen. De alapjában véve egy kedves, vicces, érzelmes lány vagyok. Ahhoz, hogy a "sötét oldalamat" is megmutassam, ahhoz valami nagyon durva dolgot kell tenned.
Másokkal nem vagyok lenéző, általában segítőkész vagyok, bár attól függ, hogy ki szorul segítségre. Szívesen ismerkedek, szívesen szerzek új barátokat is. Néha ha rám jön az öt perc, akkor le sem lehet lőni, annyira felpörgök. Vannak napjaim, amikor teljesen letargikus állapotban vagyok, semmi sem jó, mindenért hisztizek, de ez nagyon ritka.

Kinézet: Átlagosnak mondom magam, de sokak szépnek tartanak. Nem vagyok egy égi meszelő a magam 166 centijével.Testalkatom és testsúlyom egyaránt átlagos. Illetve hát nem is olyan átlagos az alkatom, mert ahogy a fiúk mondanák: Ott kerek és gömbölyű, ahol kell. Lábaim nem valami hosszúak, bár ennek ellenére elég fürge vagyok. Szép ívű arcomat hosszú szőke hajam vesz körül, mely általában laza hullámos fürtökben omlik vállamra, de megesik, hogy kivasalom, vagy összefogom. Néha hajpánttal díszítem, de az nagyon ritka. Néha amikor elbambulok, azt szokták mondani, hogy olyan az arcom, mint Bambié, de ez szerintem nem igaz. Szemeim a zöld árnyalataiban pompázik, az, hogy éppen melyikben, a fénytől függ. Ajkaim szépen íveltek, melyek ha mosolyra húzódnak, látszódni engedik hófehér, tökéletes fogaimat. Sokat mosolygok, ezért ez sokszor előfordul. Régebben szemüveges voltam, de már egy jó ideje kontaktlencsét hordok.
Öltözködni egyszerűen szoktam, nem járok minden nap plázába és nem veszek minden egyes alkalommal egy ruhásszekrényre való ruhát. Általában farmerban láthatsz, vagy egy-egy rövidnadrágban nyáron, szoknyában csak nagyon kivételes alkalmakkor. Szeretem az ujjatlanokat és az egyszerű rövid ujjúakat, ezekből sem szoktam csicsásakat magamra ölteni. Sportcipőt hordok leggyakrabban mégpedig deszkás fazonút, de egy tornacipőt is szívesen felveszek bármikor. A magassarkútól irtózóm, ahogy a rózsaszín miniszoknyától is egyaránt
Fecseghetnék még itt órákat magamról, de nagyjából így nézek ki, így öltözködök, ha többre vagy kíváncsi, akkor találkozzunk. Wink



------------------------------------------------------------------------------------------------

Igen vs. Nem:

>>zenélés, éneklés
>> barátokkal való ökörködés
>> Kevin, a volt pasim…jaja, még mindig...de valahogy mégse
>> tánc

<< a hazudozást
<< ha valaki levegőnek néz
<< az apuci pici lánya pénzes babákat, akik világuralomra akarnak törni.

<< Kevin. Nem tudom eldönteni. Szeretem is, meg nem is.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyéb tudnivaló: Imádok gitározni, van is egy gyönyörű gitárom, aminek segítségével szoktam dalokat írni, de más számait is néha átdolgozom.
Először a zuhany alatt kezdtem el énekelni, de a szüleim "felfedeztek", aztán pedig énektanárhoz kezdtek járatni. Egy ideje már ilyen szempontból a magam ura vagyok, és nem járok sem zene sem énektanárhoz.
Van egy nővérem, Kate, 22 éves, Amerikában tanul. Jelenleg egyetemista, orvosnak készül.
A bátyám, Eric, 24 éves, Kate-tel együtt tanul.
Az anyám, Olivia, 45 éves, egy galériát nyitott Londonban még úgy 5 éve és azóta is ott dolgozik.
Apám, Tom, 47 éves, szintén zenész, akár csak én. Jelenleg Angliában turnézik, pontosan nem tudom, hogy hol van.
Van egy kutyám, Dollar. Golden retriever, három éves, amikor nem épp zenélek, vele játszom vagy sétálok éppen.


A hozzászólást Kaley Harper összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20, 2011 2:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kaley Harper  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaley Harper    Kaley Harper  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kaley Harper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Emberek-
Ugrás: