Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Pretty Little Liars
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

    » Silver Moon
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

    » ----- Hírek
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

    » Hiányzás napló.
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

    » Save the world; London Life
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

    » Loca Barcelona
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

    » From France
    Liliann Leila Bright Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

    » ~ Játszótársamat keresem
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

    » ~ User Csevegő
    Liliann Leila Bright Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


     

     Liliann Leila Bright

    Go down 
    2 posters
    SzerzőÜzenet
    Freddie McDevilson
    Admin / Herceg
    Freddie McDevilson


    Hozzászólások száma : 112
    Join date : 2011. Jul. 06.

    Liliann Leila Bright Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Liliann Leila Bright   Liliann Leila Bright Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 11:11 pm

    Kedvenc testőröm!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Üdv az oldalon, ahogy látom becsúszott az első és egyetlen női Guardiam, ennek feledtébb örvendek. Nem találtam hibát az ETdben, a képességed is megfelelő. Ne felejtsd el a képesség és avatar foglalást, jó szórakozást és....

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    ELFOGADVA
    Vissza az elejére Go down
    Liliann Leila Bright
    . tag .
    Liliann Leila Bright


    Hozzászólások száma : 22
    Join date : 2011. Jul. 10.

    Liliann Leila Bright Empty
    TémanyitásTárgy: Liliann Leila Bright   Liliann Leila Bright Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 10:24 am

    Liliann Leila Bright
    Liliann Leila Bright Dulcemaria-6139681280_k
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Becenevek: Lil,Lili
    Faj:ördög
    Nem: Szerinted?.....Szerintem Nő
    Kor:580
    Születési hely és idő:London,Anglia 1431.december.13

    Play by.: Dulce Maria

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Munka / rang: Guardia
    Képesség: Most miért faggatsz engem mindenről?Talán zsaru vagy?Egyszerű az egész....Képes vagyok látni a jövőt.Bár ez nem mindig jön be.Szóval nem ölök gondolattal,nem igézlek meg,csak a jövőt tudom,s nekem ez bőven elég...Ne félj,Te nem halsz meg holnap...Ez a képesség,amivel fel vagyok ruházva,arra jó,hogy tudjam,mikor kell megvédenem az én Uramat..Remélem most elérted amit akartál,hisz ezt nem szokásom más orrára kötni.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    Halála: Hogyan is haltam meg?Talán elmondom,talán nem.Úgy érzem, semmi közöd sincs hozzá.Ez már nagyon régen volt.22 éves voltam csupán.Megszöktem otthonról.Szüleim nem sokat tettek annak érdekében,hogy megtaláljanak.Bár épp ez volt az egész lényege.Ne találjanak meg soha.Egy nyári éjszakán tovább maradtam kint a szokottnál,szerencsémre.Sosem gondoltam volna,hogy a Halál lesz életem legjobb döntése.Na nem csavarom tovább a szót.Megtámadtak,s az egyik támadó könyörtelenül legyilkolt.Érdekesen haltam meg?Szerintem nem,de a Te véleményed hidegen hagy....pff......

    Jellem: Ezen már én is elgondolkodtam,hogy milyen is a jellemem..Nem találtam a szótárakban olyan szót,ami ennek meg is felelne.Egyszerűen gonosz,rosszakaró,meg ilyesmik.Neked is csak azért felelek,mert kötelességem hogy ezt megtegyem.Szóval még mit is mondjak?Jónak nem mondom magam,sőt utálom azt a szót,hogy jó.Bár az is igaz,hogy nem vagyok épp komoly ördög,de ha valami feladatom van,s el kell időben végeznem,akkor nem ismerem a viccet.Végre megtaláltam magamra a megfelelő szavakat.Büszke,s lenéző.Lenézem a nálam alacsonyabb rendű lényeket,s természetesen az embereket is.Büszke meg azért vagyok,mert megtehetem.Kötelességtudónak is mondom magam,hisz a kötelességem az egyik legfőbb és becsülésre méltó dolog,amit én megkaphattam.Ennyit a jellememről,többször nem hallod ezeket a szavakat az én számból,ezt garantálom.

    Kinézet: Khm..jajj ezt el sem kell mondani.Szóval hogy milyen is a kinézetem?Ezt még meg merted kérdezni?Mint láthatod,tökéletesnél is tökéletesebb vagyok.Magasságom alig haladja meg a 160 cm-t.Orrom pisze,szépen ívelt.Ajkaim csókra csábítanak,s nehezen tud neki ellenállni a férfiak többsége.Bár,ez nem lenne baj,mármint ha szórakoznák,csak az a baj,hogy én ennél büszkébb vagyok.Szemeim sötétbarnák,amiket vékony szemöldök keresztez.Hajamat álltalában göndören,kiengedve horodom,hosszú hajú vagyok,ha nem vetted volna még észre.Álltalában sötét piros,már vörösnek tűnnek fürtjeim.Néha egyenes is szok lenni,bár ez ritka dolog.A bal fülemben 3 darab fülbevaló pompázik.Szeretem az ékszereket,így a fülemben mindig van valami.Testalaktom vékony,bár erős vagyok.Nem érdemes utánam futnod,mivel még szóra sem méltatlak.Megtisztelve érezheted magad,hogy ennyi mindent megtudtál rólam.Most pedig ha megharagszol,ha nem lelépek..Bye-bye..

    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    Igen vs. Nem:
    >>Szóra érdemes férfiakat bolondítani,s flörtölni
    >>A munkámat
    >>A halandó emberek szenvedését

    <
    Vissza az elejére Go down
     
    Liliann Leila Bright
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Liliann Leila Bright

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Ördögök-
    Ugrás: