Angels vs. Devils
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angels vs. Devils


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Fontos Linkek

>> Szabályzat   

>> Fajleírás

>> ET. minta

Staff tagok

  . Lucifer McDevilson . 

   . Freddie McDevilson . 

   . Elisabeth G. Walker .

Legutóbbi témák
» Pretty Little Liars
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 1:40 am by Hanna Marin

» Silver Moon
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:14 am by Eni

» ----- Hírek
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 9:40 am by Elisabeth G. Walker

» Hiányzás napló.
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 2:01 am by Kaley Harper

» Save the world; London Life
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:15 pm by Lilith McDevilson

» Loca Barcelona
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:31 am by Kaley Harper

» From France
Elisabeth G. Walker Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 am by Vendég

» ~ Játszótársamat keresem
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 1:57 am by Kaley Harper

» ~ User Csevegő
Elisabeth G. Walker Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 1:51 am by Trisha Stevenson


 

 Elisabeth G. Walker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Freddie McDevilson
Admin / Herceg
Freddie McDevilson


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2011. Jul. 06.

Elisabeth G. Walker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth G. Walker   Elisabeth G. Walker Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:40 am

Cöhh, Angyalka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Te vagy az első tündérke...khm... akarom mondani angyalka, az oldalon, nagyon ...-fogat csikorgat-...örülök, hogy itt vagy. Nem ajánlom, hogy sok életet megvédj, főleg velem szemben, de jó szórakozást az oldalon Very Happy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
Elisabeth G. Walker
Admin / Őrangyal
Elisabeth G. Walker


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jul. 06.

Elisabeth G. Walker Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth G. Walker   Elisabeth G. Walker Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 9:29 am

Elisabeth Gabriella Walker
Elisabeth G. Walker 1037j9w
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Becenevek: Effy, Lisa
Faj: angyal
Nem:
Kor: Kinézetileg 20 amúgy már régóta a menny az otthona.
Születési hely és idő: Spanyolország. 1720. augusztus. 18

Play by.: Kaya Scodelario

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Munka / rang: Őrangyal
Képesség: Érzem a körülöttem lévők érzelmeit, át tudok őket érezni s ezeket befolyásolni is tudom, hogy kinek milyen legyen az érzelmi világa, kedve.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Halála: 1740. december. 22. Tisztán emlékszem minden mozdulatra, pedig évszázadok teltek el azóta. A barokk korban születtem s halálomat is ehhez kapcsolhatom. Hatalmas abroncsos ruha volt azon a napon rajtam. Karácsonyi bál készült s én ki nem hagytam volna semmiért. A bál előtt már várt Ő. Szépen kiöltözve, fekete ruhája tökéletesen passzolt az én sötét lila ruhámhoz. Felsegített a lépcsőn majd derekamnál fogva magához rántott.
-Ha vissza jöttem, ígérd meg nekem, hogy nekem adod az első táncodat Elisabeth!- hajolt meg kissé, hogy ajkát kezemhez érintse. Ajkamba haraptam s bólintottam. Ő el is engedett s elindult a nagy tömeg felé. Vártam talán órákat ő még mindig nem jött. Megelégeltem. Elindultam arra amerre ő ment. Egy ajtó vezetett csak el és az is kintre, egy sikátorba. Össze kulcsoltam kezemet, hogy ne érezzem annyira a hideget mikor hatalmas ordítás, ütötte meg fülemet. Elindultam beljebb s nyilvánvaló vált a dolog. Édesapám egy hatalmas bottal ütötte Davidet.
-Apa mit csinálsz? Apa!- láttam, hogy elborul az agya. Az ér már kidudorodott nyakán s egyre csak ütötte a már szinte alélt testet. Tudtam, hogy milyen apám. Nem fogja abba hagyni. Nekem is nem egyszer kevert le pofonokat, s nem bánta meg soha állítása szerint.
-Menj… a lányom… közeléből…-minden egyes szavát nyomatékosította egy ütéssel.
-Apa! Hagyd Őt békén!- ekkor felém nézett megállt keze levegőben s leeresztette a botot. Davidre néztem, utolsó pillanatomban szeme enyémbe kapaszkodott mikor Apám egy hatalmas pofont kevert le nekem én a falnak estem, éreztem, hogy koppan majd a földre, csúsztam s végül ott is hangot adva fejem érkezésének ütődött a macskaköves útba.
Ott feküdt ernyedt testem egykori szerelmem mellett s én már felülről néztem ahogy Ő utolsó erejével is kezemet szorítja még Apám ki nem üti belőle utolsó életerejét is.

Jellem: Mint emberként. Csak jobban felerősödve. Szerette ha körülötte forog a világ s ezt most sem változott. S ami még mindig megmaradt: barátságos, szereti ha körül zsongják semmi baja ezáltal a tömeggel sőt mi több imádja. Könnyű vele szót érteni, mivel próbál igazodni mindenkihez.
Egy dolog van amiért akármit keresztül kitart az az igaza. Rettentően makacs és akaratos és mivel benne maradt ebben a 20 éves korosztályban könnyen vissza is beszél.
Mindent átrág, mielőtt akármit is tenne. Volt elég rossz döntése így megtanulta.
Nagyon nehezen lehet elnyerni a bizalmát akármennyire is kedves, de nem beszél sokaknak a múltjáról, jelenéről és jövőjéről. Csak azoknak akik már átmentek egy rögös úton ami a szívéhez vezet.

Kinézet: Barna hullámos haja van, bár ezen néha könnyedén változtat. Szemei égkékek, s ezt imádja magán a legjobban. Ezekkel képesség nélkül tud szinte bűvölni. Sosem élt vissza adottságaival bár szereti mikor megnézik az utcán a férfiak, hogy milyen szép. Mivel az angyalok nem túl magasak így ő sem nőtt túl nagyra. 165 cm. És a Földön ez pont optimális számára. Ehhez képest viszont nagyon vékony. Ezzel voltak is gondja emberi életében.
Hasán tökéletesen megfigyelhető pár heg, amit nem szívesen mutogat másiknak, mivel gyűlölt múltjára emlékezteti.
Imádja festeni magát, néha órákat képes pepecselni a tükör előtt az öltözékére is és magára is mindig ad.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Igen vs. Nem:

>> képessége
>> emberek
>> éneklés
>> tánc
>> szárnyai

<< Lucifer
<< pókok
<< villámlás


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Egyéb tudnivaló: Remekül mozog emberi körökben. Néha többet van a Földön mint a mennyben.


A hozzászólást Elisabeth G. Walker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10, 2011 10:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth G. Walker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Angels vs. Devils :: Minden ami karakter :: && Világunk tagjai :: >> Angyalok-
Ugrás: